naruto-kun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce membru Akatsuki esti?

+3
~Rin~
kimi-chan
Mary Burns ~
7 participanți

In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Mary Burns ~ Mar Noi 11, 2008 10:39 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult."

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1218801244
Mary Burns ~
Mary Burns ~
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 516
Varsta : 30
Localizare : Where streets have no name [namely Bucharest]..
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Teru
Data de inscriere : 08/11/2008

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de kimi-chan Mier Noi 12, 2008 7:37 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Deidara. Partenerul lui Sasori si un artist in clei, principiile tale despre arta difera fata de cele ale lui Sasori, dar cu toate astea il respecti. " Al tau care este? Click aici si afla!
vedeti de obicei imi iese sasuke sau deidara
kimi-chan
kimi-chan
Founder
Founder

feminin
Numarul mesajelor : 860
Varsta : 27
Localizare : BacHauuuu:X!
Joburi/Distractii : SA STRESEZ LUMEA
Stare de spirit : de gask
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Up_26040
Data de inscriere : 06/11/2008

https://naruto-kun.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de ~Rin~ Sam Dec 06, 2008 10:49 am

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Deidara. Partenerul lui Sasori si un artist in clei, principiile tale despre arta difera fata de cele ale lui Sasori, dar cu toate astea il respecti. " Al tau care este? Click aici si afla!
~Rin~
~Rin~
Chuunin
Chuunin

feminin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 27
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Up_26040
Data de inscriere : 06/12/2008

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Txc Dum Dec 07, 2008 6:18 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla!
Txc
Txc
Global-Moderator
Global-Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 397
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Water ElemenT^ xD Joi Dec 11, 2008 11:17 am

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Sasori. Maestru papusar si fost membru al satului Sunagakure, tu esti de fapt o papusa umana, singura parte in viata din tine fiind inima. Nu mai ai sentimente si dupa ce ucizi oamenii ii transformi in papusi umane, la fel ca si tine." Al tau care este? Click aici si afla!
Water ElemenT^ xD
Water ElemenT^ xD
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 249
Varsta : 29
Localizare : Bhacauuu:X!
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Naruto256
Data de inscriere : 08/11/2008

http://fan-site-ashlee.5forum.info/forum.htm

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Txc Dum Dec 14, 2008 3:39 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Pein. Tu esti liderul Akatsuki si conducatorul satului Amegakure, unde toti te cred un \"Zeu\". Toti membrii Akatsuki si satenii ti se supun. Esti atat de puternic incat l-ai ucis pe Jiraiya." Al tau care este? Click aici si afla!
Txc
Txc
Global-Moderator
Global-Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 397
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Water ElemenT^ xD Dum Dec 14, 2008 3:55 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Kisame. Ai trasaturi fizice de rechin si esti partenerul lui Itachi. Sabia ta, pe care o porti peste tot, Samehada, poate absorbi chakra." Al tau care este? Click aici si afla!
Water ElemenT^ xD
Water ElemenT^ xD
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 249
Varsta : 29
Localizare : Bhacauuu:X!
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Naruto256
Data de inscriere : 08/11/2008

http://fan-site-ashlee.5forum.info/forum.htm

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Sakura Haruno Vin Dec 26, 2008 2:59 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Konan. Tu esti singura Kunoichi din intreaga organizatie si iubita lui Pein. Se stiu putine lucruri despre tine." Al tau care este? Click aici si afla!
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Chuunin
Chuunin

Numarul mesajelor : 78
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? Teru
Data de inscriere : 25/12/2008

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de BlAcK AnGeL Joi Ian 15, 2009 2:21 pm

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Tobi (Madara). Tu esti adevaratul lider si fondator al Akatsuki. Impreuna cu Hashirama (Primul Hokage) ai creat satul Konohagakure cu mult timp in urma. Dupa ce ai pierdut in lupta cu Primul Hokage, toti credeau ca ai murit, dar te-ai intors peste ceva timp sub deghizarea de Tobi." Al tau care este? Click aici si afla!
avatar
BlAcK AnGeL
Genin
Genin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : SoOmEwHeRe In ThIs WoOrLd...
Joburi/Distractii : Sa AsCuLt MuSiK, sA pIcTeZ etc....
Stare de spirit : dArK, roOcKeRiTzA, dAr nU eMo.....
Warn :
Ce membru Akatsuki esti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce membru Akatsuki esti? Right_bar_bleue

naruto-kun : Ce membru Akatsuki esti? Jhuk
Imaginea ta : Ce membru Akatsuki esti? 1zxxjxc
Data de inscriere : 14/01/2009

http://girls-of-naruto.time2forum.net

Sus In jos

Ce membru Akatsuki esti? Empty Re: Ce membru Akatsuki esti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum