naruto-kun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O noapte de vara(Naruto fic)

In jos

O noapte de vara(Naruto fic) Empty O noapte de vara(Naruto fic)

Mesaj Scris de Madalina`s Mar Mai 10, 2011 3:30 pm

Ok,deci mam hotarat s-a pun si eu primul meu fic din viata mea.Sper sa va placa


1.Vestea despre misiune



N-am sa uit niciodata aceea zi,m-ai ales acea noapte.Probabil va intrebati despre ce vorbesc.M-ai intai sa ma prezint.
Ma numesc Naruto Uzumaki,sunt un baiat de vreo 16 ani,cu parul blond si ochii m-ai ceva ca cerul cel albastru.Asa,acum ca m-am prezentat,sa ne intoarcem l-a povestea mea.
S-a intamplat acum vreo doua zile.M-a plimbam pe un trotuar prafuit,cu gandul dus in alta parte,numai ce ma trezeste l-a realitate Sakura.O fata de 15 ani cu parul roz de n-ai m-ai vazut si ochii ca de smarald.
-Naruto,tea chemat Tsunada!
-Pentru ce?spun putin mirat.
-Habar n-am dar grabeste-te.Am inteles ca este urgent.
Am zbughit-o cat am putut de repede.In drumul meu nici n-am observat ca am dat peste Hinata.E,se ocupa Sakura.
-Esti bine?Vai ce-i fac lui Naruto data viitoare!
-Nu-i nimic.Sunt bine.
Asa,am ajuns in sfarsit la biroul hokage-lui.Alb pe dinafara,cu balcon inspre sat si toate cele.Intru.bat la usa si numai ce aud o voce de femeie ce-mi spune sa intru.Intru putin ingrijorat caci pana si Tsunada parea indrijorata.Camera era destul de incapatoare,toata vopsota in galben,cu parchet pe jos si desigur un birou unde incap de toate.Dar numai ce o aud pe Tsunada ca ma trezaste la realitate.
-Naruto,fii m-ai atent.Tocmai am aflat ca Dosu iar a aparut.
-Cummm?!Dar credeam ca l-am omorat.Cum este posibil?!
-Nici noi nu stim sigur.Dar te-am chemat aici pentru a te treimite intr-o misiune in al prinde.Cu tine v-a m-ai veni Neji si Shikamaru.
-Super.S-o facem.


Ei bine copiii,cam ata pe azi.Sper sa va placa. kitty si astept comentarii si cat m-ai multe pareri!Next-ul in curand.
Madalina`s
Madalina`s
student la academie
student la academie

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Warn :
O noapte de vara(Naruto fic) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O noapte de vara(Naruto fic) Right_bar_bleue

naruto-kun : O noapte de vara(Naruto fic) Jhuk
Data de inscriere : 09/05/2011

Sus In jos

O noapte de vara(Naruto fic) Empty Re: O noapte de vara(Naruto fic)

Mesaj Scris de Madalina`s Lun Mai 16, 2011 3:25 pm

mama ce vati omorat cu comenturi!
Madalina`s
Madalina`s
student la academie
student la academie

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Warn :
O noapte de vara(Naruto fic) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O noapte de vara(Naruto fic) Right_bar_bleue

naruto-kun : O noapte de vara(Naruto fic) Jhuk
Data de inscriere : 09/05/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum